Piotr Dobrzyński w zespole BPI Real Estate Poland
Piotr Dobrzyński w zespole BPI Real Estate Poland
21.10.21

Piotr Dobrzyński w zespole BPI Real Estate Poland

Szeregi BPI Real Estate Poland zasilił Piotr Dobrzyński. Doświadczony menedżer obejmie stanowisko Dyrektora Technicznego i będzie odpowiedzilny za pion techniczny belgijskiego dewelopera realizującego inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście.

Piotr Dobrzyński ma 19 letnie doświadczenie w kierowaniu różnorodnymi projektami i lokalnymi jednostkami biznesowymi w branży budownictwa kubaturowego z ramienia Generalnego Wykonawcy. Teraz przełoży je na wsparcie rozwoju oraz implementacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z realizacją kolejnych inwestycji w największych miastach w Polsce.

To doświadczony menadżer, który doskonale rozumie branżę budowlaną i rynek nieruchomości. Jest otwarty na nowe wyzwania i koncentruje się na rozwoju ludzi. Dzięki silnym wartościom jest doskonałym przełożonym i współpracownikiem. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.

– Zgodnie z przyjętą strategią biznesową naszym celem jest realizacja 4 tys. mieszkań w ciągu najbliższych 2 do 5 lat w tych miastach, w których powstały wcześniejsze nasze projekty – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Piotr jest świetnym ekspertem z ogromnym doświadczeniem w zakresie realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Jego umiejętności są dla nas bardzo cenne w kontekście kolejnych inwestycji w Polsce – powiedział Béranger Dumont, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

Przed dołączeniem do BPI Real Estate Poland Piotr Dobrzyński przez ostatnie 6 lat związany był ze Skanska w Polsce. Na stanowiskach Starszego Menadżera Projektu, Dyrektora Wykonawczego oraz Dyrektora Obszaru Warszawa-Mieszkaniowy/Łódź odpowiadał za wdrożenie strategii oraz pozyskiwanie i realizację nowych projektów. Wcześniej przez 13 lat pracował dla STRABAG w Polsce gdzie rozwijał swoją karierę zdobywając bogate doświadczenie zawodowe. Pracę w STRABAG rozpoczął jako Inżynier, następnie Kierownik Budowy i Menadżer Projektu, a zakończył jako Dyrektor Regionu Warszawa odpowiedzialny za obsługę biznesu na Mazowszu oraz nadzór procesów przetargowych i gwarancyjnych.

Ukończył Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. Odbył dwuletnią akademię dla kierowników projektów STRABAG oraz został nominowany do programu Skanska Top Executive Program. Od 2006 r. posiada wykonawcze uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Biegle posługuje się językiem angielskim. Interesuje się żeglarstwem i motocyklami.

Kontakt dla mediów

Tauber Promotion

Anna Siwek

asiwek@tauber.com.pl

+48 664 926 910

Tauber Promotion

Joanna Sońta

jsonta@tauber.com.pl

+48 502 575 951