Czysta 4 prawie gotowa
Czysta 4 prawie gotowa
10.06.24

Czysta 4 prawie gotowa

Realizacja budowy inwestycji Czysta 4 we Wrocławiu zbliża się do zakończenia osiągając 98 proc. zaawansowania prac. 

Nowoczesny apartamentowiec Czysta 4 to projekt klasy premium i druga, po Bulwarach Książęcych, realizacja w stolicy Dolnego Śląska. W związku ze zbliżającym się oddaniem inwestycji BPI Real Estate Poland organizuje 15 czerwca br. Dzień Otwarty.

Zaawansowanie prac budowlanych wynosi już 98 proc., a zakończenie budowy i oddanie do użytkowania gotowego budynku planowane jest do końca czerwca br. Aktualnie prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe w mieszkaniach oraz częściach wspólnych budynku, takie jak biały montaż, czy montowanie balustrad. Wykonywane są także prace drogowe, nasadzenia zieleni i montaż elementów małej architektury. Kontynuowane są prace elewacyjne oraz aranżacja tarasu na dachu budynku

- Zgodnie z harmonogramem zbliżamy się do zakończenia budowy, którą realizujemy zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju uwzględniając recykling materiałów budowlanych i częściowe ponowne wykorzystanie materiałów rozbiórkowych jak np. elementy kamiennej elewacji, które już zostały zamontowane we wnętrzach części wspólnych budynku – powiedział Piotr Tymura, Project Manager w BPI Real Estate Poland.

W związku z zaawansowanym etapem prac budowlanych inwestycji Czysta 4, BPI Real Estate 15 czerwca br. (sobota) zorganizuje Dzień Otwarty. Do dyspozycji zainteresowanych zakupem mieszkań będzie zespół doradców gotowy oprowadzić po dostępnych w ofercie mieszkaniach oraz częściach wspólnych apartamentowca.

Czysta 4 znajduje się w na Starym Mieście Wrocławia, nieopodal Centrum Handlowego Renoma, Opery Wrocławskiej i samego Rynku Starego Miasta. W inwestycji powstaną 183 mieszkania o strukturze od 1 do 4 pokoi, a także 3 lokale usługowe. Większość mieszkań posiadać będzie taras, balkon lub ogródek, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w system smart home. W inwestycji uwzględniono rozwiązania ekologiczne, jak m.in. panele fotowoltaiczne, dużą ilość miejsc dla rowerów, czy system nawadniania wykorzystujący wodę deszczową. Projekt uwzględnia miejsca postojowe podziemne i naziemne, komórki lokatorskie oraz wiatę na rowery. Dodatkowym atutem dla mieszkańców jest przestrzeń co-workingowa oraz zielony taras ze strefą relaksu.

Więcej informacji nt. oferty dostępne jest na stronie: www.czysta4.pl