Wrocławskie Bulwary Książęce najlepszą inwestycją w Polsce!

Bulwary Książęce powstające przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu zostały uznane za „Najlepszą inwestycję w Polsce”, plasując się tym samym na I miejscu „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku”. Ranking powstał w oparciu o wyniki konkursu zorganizowanego przez portal RynekPierwtony.pl Projekt BPi Polska zdobył też I miejsce w kategorii „Najlepsza inwestycja we Wrocławiu”. Ranking […]

Bulwary Książęce powstające przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu zostały uznane za „Najlepszą inwestycję w Polsce”, plasując się tym samym na I miejscu „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku”. Ranking powstał w oparciu o wyniki konkursu zorganizowanego przez portal RynekPierwtony.pl Projekt BPi Polska zdobył też I miejsce w kategorii „Najlepsza inwestycja we Wrocławiu”.

Ranking powstał w oparciu o opinie użytkowników portalu RynekPierwtony.pl, którzy oddali ponad 24 000 głosów wybierając najbardziej atrakcyjne inwestycje. W konkursie udział wzięło blisko 2 000 projektów realizowanych w 8 największych miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Trójmieście oraz Szczecinie. Nieruchomości oceniano pod względem trzech głównych kryteriów: Najlepsza lokalizacja, Najlepsza cena oraz Najlepsza architektura. Wszystkie głosy złożyły się na tytuł „Najlepszej inwestycji deweloperskiej”, który przypadł wrocławskim Bulwarom Książęcym.

Bulwary Książęce powstają przy ul. Księcia Witolda 11, u zbiegu dwóch ramion Odry od strony Mostu Pomorskiego w prestiżowym sąsiedztwie wrocławskiej starówki. Spójna wizja nowoczesnego kompleksu, który łączy funkcję mieszkaniową z towarzyszącą funkcją usługową, tworzy urbanistyczny i architektoniczny łącznik pomiędzy Starym Miastem a Przedmieściem Odrzańskim. Poniżej zabudowy mieszkalnej powstanie pieszy pasaż realizowany według innowacyjnej na polskim rynku koncepcji convenience street mall ze sklepami, restauracjami, kawiarniami i innymi lokalami handlowo – usługowymi.

W konkursie doceniono też drugą inwestycję BPi Polska. Powstający przy ul. Obozowej kompleks Wola Libre zdobył z kolei I miejsce w kategorii „Najlepsza inwestycja w Warszawie” oraz wyróżnienie w rankingu ogólnopolskim.

Była to już druga edycja konkursu, którego celem jest promocja najciekawszych inwestycji realizowanych przez solidnych i doświadczonych deweloperów w Polsce.

Dodatkowe informacje nt. inwestycji Bulwary Książęce dostępne są na stronie bulwaryksiazece.pl

Więcej informacji nt. rankingu znaleźć można z kolei na stronie: rynekpierwotny.pl