wolaRE trzecią inwestycją BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli

Rozpoczęto sprzedaż inwestycji wolaRE realizowanej w Warszawie przy ul. Ostroroga 23 przez BPI Real Estate Poland, należące do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Brukseli. W ramach nowego projektu mieszkaniowego do sprzedaży trafiło 231 mieszkań. Belgijski deweloper zrealizował już w stolicy dwie inwestycje na Woli – osiedla Wola Tarasy oraz Wola Libre. Inwestycja wolaRE powstaje […]

Rozpoczęto sprzedaż inwestycji wolaRE realizowanej w Warszawie przy ul. Ostroroga 23 przez BPI Real Estate Poland, należące do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Brukseli. W ramach nowego projektu mieszkaniowego do sprzedaży trafiło 231 mieszkań. Belgijski deweloper zrealizował już w stolicy dwie inwestycje na Woli – osiedla Wola Tarasy oraz Wola Libre. Inwestycja wolaRE powstaje we współpracy z ACCTEUM Group.

 

BPI Real Estate Poland, we współpracy z ACCTEUM Group, realizuje na terenie Warszawy inwestycję mieszkaniową wolaRE. Kolejny projekt belgijskiego dewelopera, który powstanie przy
ul. Ostroroga 23 będzie to miejsce stworzone z myślą o ludziach preferujących miejski styl życia. Doskonała lokalizacja na warszawskiej Woli gwarantuje bliskość miasta oraz świetne połączenia komunikacyjne umożliwiające dotarcie do centrum Warszawy oddalonego zaledwie o 4 km w niecałe 10 minut. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalnej dzielnicy i stolicy.

W ofercie każdego naszego projektu znajduje kilka typów mieszkań dopasowanych do różnorodnych potrzeb klientów, które są dobrze zaprojektowane i przemyślane. Nasze doświadczenie oraz duże zainteresowanie projektem na samym jego początku, jak i powodzenie wcześniejszych inwestycji, jakie zrealizowaliśmy w bliskiej okolicy, pozwala nam oczekiwać kolejnych sukcesów sprzedażowych. wolaRE będzie następną atrakcyjną inwestycją na Woli, która przyczyni się do dalszego rozwoju dzielnicy – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek, w którym powstanie 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach. W ofercie osiedla znajdują się mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów, o powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z lokali, niezależnie czy będzie to studio, czy wygodne rodzinne mieszkanie przynależeć będzie balkon lub loggia. Osiedle wolaRE to przemyślany i dopracowany projekt, który będzie funkcjonalny także dla okolicznych mieszkańców dzięki znajdującym się na parterze budynku lokalom usługowym.

wolaRE to oryginalny projekt, dopasowany do zabudowy dzielnicy, który będzie czwartą inwestycją BPI Real Estate Poland w stolicy i trzecią na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie wolaRE powstały osiedla Wola Tarasy, które było jednym z pierwszych budynków mieszkalnych w Warszawie z dużymi tarasami na dachu oraz Wola Libre, które wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces remediacji poprzedzający budowę. Wierzę, że wolaRE podobnie jak poprzednie nasze inwestycje istotnie przyczyni się do jak najlepszego wykorzystania potencjału okolicy – powiedział Mariusz Rodak.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r., natomiast zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r. Inwestycja wolaRE realizowana jest w ramach współpracy z ACTEEUM Group. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska.

Więcej informacji na wolare.pl