wolaRE i Rezydencja Barska z wiechą

BPI Real Estate Poland, ACTEEUM Group oraz generalny wykonawca firma CFE Polska zawiesili wiechę na osiedlu wolaRE. Wykonanie najwyższego elementu konstrukcyjnego świętowano także na inwestycji Rezydencja Barska. Uroczystości odbyły się na budowie każdej z inwestycji po zaledwie 10 miesiącach od momentu wbicia pierwszej łopaty . Prace budowlane warszawskich inwestycji przebiegają zgodnie z harmonogramem, a termin zakończenia […]

BPI Real Estate Poland, ACTEEUM Group oraz generalny wykonawca firma CFE Polska zawiesili wiechę na osiedlu wolaRE. Wykonanie najwyższego elementu konstrukcyjnego świętowano także na inwestycji Rezydencja Barska. Uroczystości odbyły się na budowie każdej z inwestycji po zaledwie 10 miesiącach od momentu wbicia pierwszej łopaty . Prace budowlane warszawskich inwestycji przebiegają zgodnie z harmonogramem, a termin zakończenia budowy planowany jest na 2020 r.

Przedstawiciele BPI Real Estate Poland oraz ACTEEUM Group, realizujący wspólnie warszawski projekt wolaRE, wraz z CFE, generalnym wykonawcą inwestycji świętowali zakończenie budowy wszystkich kondygnacji naziemnych. Jest to kolejny projekt powstający w Polsce w ramach współpracy tych firm. Budowa osiedla rozpoczęła się pod koniec 2018 r. Generalny wykonawca inwestycji, firma CFE, realizowała budowę zgodnie z jej harmonogramem. Obecnie na terenie projektów prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe.

Nasze kolejne inwestycje w stolicy już niedługo będą służyć swoim przyszłym mieszkańcom. Dziękuję CFE Polska za terminową realizację projektów oraz wsparcie w dążeniu do celu, jakim jest budowa i wykonanie wysokiej jakości mieszkań.  Dziękuję wszystkim pracownikom i partnerom za wkład pracy i zaangażowanie. Klienci doceniają nasze podejście do projektów, co potwierdzają statystyki sprzedaży. W chwili obecnej sprzedaż mieszkań w wolaRE plasuje się na poziomie 46%, a w Rezydencji Barskiej na poziomie 35%. To bardzo motywujące! – powiedział Andrzej Świder Project Director BPI Real Estate Poland.

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek realizowany przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie. Powstanie w nim 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon lub loggia. Projekt osiedla dopasowany jest do zabudowy dzielnicy i jest trzecią inwestycją BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre.

Rezydencja Barska powstaje na warszawskiej Ochocie przy ul. Białobrzeskiej 53. W tym kameralnym budynku znajdzie się 57 doskonale zaprojektowanych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Na ostatniej kondygnacji znajduje się 150-metrowy apartament, a dodatkowym atutem siódmego piętra jest sąsiedztwo zaledwie czterech mieszkań.

Budowa obydwu inwestycji, wolaRE i Rezydencji Barskiej, rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a ich zakończenie przewidziano na 2020 r. Generalnym wykonawcą projektów jest firma CFE Polska. Osiedla wolaRE realizowane przez BPI Real Estate Poland we współpracy z ACTEEUM Group.

Więcej informacji na wolare.pl i rezydencjabarska.pl

BPI Real Estate Poland realizuje również inne ciekawe inwestycje w największych miastach w Polsce. W Poznaniu powstaje osiedle Vilda Park, natomiast we Wrocławiu kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce.