Wmurowano kamień węgielny pod inwestycję wolaRE

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję wolaRE odbyła się na terenie budowy przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie. Projekt realizowany przez BPI Real Estate Poland we współpracy z ACTEEUM Group jest kolejną wspólną realizacją tych firm. Termin zakończenia inwestycji, której budowa rozpoczęła się pod koniec minionego roku planowany jest na 2020 r. Przedstawiciele BPI Real […]

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję wolaRE odbyła się na terenie budowy przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie. Projekt realizowany przez BPI Real Estate Poland we współpracy z ACTEEUM Group jest kolejną wspólną realizacją tych firm. Termin zakończenia inwestycji, której budowa rozpoczęła się pod koniec minionego roku planowany jest na 2020 r.

Przedstawiciele BPI Real Estate Poland oraz ACTEEUM Group, realizujący wspólnie warszawski projekt wolaRE, świętowali wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję. Jest to już kolejny projekt powstający w Polsce w ramach współpracy tych firm. Akt erekcyjny podpisali: Jacques Lefevre, Prezes Zarządu spółki BPI Real Estate; Mariusz Rodak, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland; Andrzej Świder, Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland; Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Group; Arne Bongenaar, Managing Partner Acteeum Group; Bruno Lambrecht, Dyrektor Generalny CFE Polska.

W BPI jesteśmy zwolennikami masterplanningu i zgodnie z naszą misją chcemy aktywnie kształtować przestrzeń miasta. wolaRE to nasz trzeci projekt na warszawskiej Woli, który wraz z sąsiednimi osiedlami Wola Tarasy i Wola Libre wpisuje się w potencjał rozwojowy okolicy i już niedługo przyczyni się do jej rozkwitu powiedział Jacques Lefevre, Prezes Zarządu spółki BPI Real Estate.

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek, w którym powstanie 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach. W ofercie inwestycji znajdują się mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów o powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z lokali, niezależnie czy będzie to studio, czy wygodne rodzinne mieszkanie przynależeć będzie balkon lub loggia. Projekt osiedla wolaRE dopasowany jest do zabudowy dzielnicy i jest trzecią inwestycją BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie wolaRE powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre.

Cieszymy się z kolejnej inwestycji realizowanej wspólnie z BPI Real Estate Poland. Współpraca z zaufanym i doświadczonym partnerem jest kluczem do sukcesu. Inwestycja wolaRE z pewnością odpowiadać będzie oczekiwaniom przyszłych mieszkańców dzięki doskonałej lokalizacji i potencjałowi okolicy wyjaśnił Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Realizowany wspólnie przez BPI i Acteeum projekt to idealne miejsce dla ludzi lubiących miejski styl życia. Lokalizacja zaledwie 4 km od centrum gwarantuje bliskość miasta oraz doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiające dotarcie do centrum w niecałe 10 minut. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalnej dzielnicy i stolicy oraz duży potencjał do rozwoju usług.

Warszawa to najbardziej dynamiczne miasto w Polsce, którego rozwój nieustannie postępuje. Jednocześnie jest to miasto, w którym zostało już niewiele wolnych terenów pod zabudowę. Dlatego też, tak ważne jest maksymalne wykorzystanie potencjału działki, zapewniając równocześnie jak największy komfort przyszłym mieszkańcom. Ten cel postawiliśmy sobie projektując inwestycję wolaRE. Cieszę się, że został on doceniony przez klientów. Jesteśmy w zasadzie na początku realizacji budowy, a odnotowaliśmy już 26% sprzedaży inwestycji. To bardzo motywujące dla całego zespołu BPI – powiedział Mariusz Rodak, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

Cieszę się, że zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy kolejnej inwestycji. Nasze doświadczenie sprawia, że doskonale znamy potrzeby naszych partnerów. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas inwestycje były najwyższej jakości oraz przebiegały terminowo i bezpiecznie – powiedział Bruno Lambrecht, Dyrektor Generalny CFE Polska.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i przebiega zgodnie z planem – obecnie realizowane są prace ziemne. Zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska.

Więcej informacji na wolare.pl