ZREALIZOWANE PROJEKTY

ZREALIZOWANE PROJEKTY

WOLARE

INWESTYCJA MIESZKANIOWA WARSZAWA

wolaRE to trzecia po Wola Tarasy i Wola Libre inwestycja BPI Real Estate na Woli. Podobnie jak poprzednie, ta również zlokalizowana została w doskonale skomunikowanej części dzielnicy przy ul. Ostroroga. To miejsce idealne dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy jednocześnie nie chcą mieszkać w ścisłym centrum.

ZOBACZ
SOLD

REZYDENCJA BARSKA

INWESTYCJA MIESZKANIOWA WARSZAWA

Rezydencja Barska to nowoczesna, a przy tym kameralna inwestycja zlokalizowana w doskonałym miejscu – na starej Ochocie, u zbiegu ulic Barskiej i Białobrzeskiej. 

ZOBACZ
SOLD

BULWARY KSIĄŻĘCE

INWESTYCJA MIESZKANIOWA, WROCŁAW

Bulwary Książęce to inwestycja o podwyższonym standardzie, która powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry powstaje przy ul. Księcia Witolda 11 w ścisłym centrum Wrocławia. Oryginalny kompleks, który połączy funkcję mieszkaniową z kameralnym pasażem, szczególnie docenią ci, którzy cenią komfort życia w wielkim mieście.

ZOBACZ
SOLD

VILDA PARK

INWESTYCJA MIESZKANIOWA, POZNAŃ

Vilda Park to inwestycja mieszkaniowa, która powstała w malowniczym otoczeniu Warty przy ul. Droga Dębińska w samym centrum Poznania. Nowoczesne osiedle zakłada połączenie komfortu życia w mieście z urokiem życia blisko natury.

ZOBACZ
SOLD

WOLA LIBRE

INWESTYCJA MIESZKANIOWA, WARSZAWA, WOLA

Wola Libre to wyjątkowa inwestycja, który powstaje przy ul. Obozowej 20, zmieniając oblicze warszawskiej Woli. Innowacyjny projekt, realizowany jest z myślą o osobach kochających prawdziwie śródmiejski styl życia.

ZOBACZ
SOLD

CZTERY OCEANY

PROJEKT MIESZKALNO - USŁUGOWY, GDAŃSK, PRZYMORZE

Cztery Oceany to wyjątkowy projekt – zarówno pod względem lokalizacji, architektury jak i standardów wykończenia. Ten nowoczesny kompleks powstał w Gdańsku w dzielnicy Przymorze. W inwestycji wybudowano łącznie 708 mieszkań.

ZOBACZ
SOLD

WOLA TARASY

INWESTYCJA MIESZKANIOWA, WARSZAWA, WOLA

Wola Tarasy jest drugim projektem BPI Real Estate w Polsce. Budowa 159 mieszkań rozpoczęła się w kwietniu 2013 r. przy ulicy Obozowej 16.

ZOBACZ
SOLD