Misja i wartości

Spółka BPI Real Estate jest jednym z wiodących deweloperów zarówno w Belgii, jak i za granicą – wysoka jakość projektów, zrównoważony rozwoj, indywidualizacja oferowanych usług, wspieranie klienta, dbałość o środowisko i odpowiedzialność społeczna to wartości, którymi na co dzień kieruje się firma, pracując nad nowymi projektami deweloperskimi.

Misja

„Aktywnie kształtować przestrzeń miast poprzez inspirujące inwestycje deweloperskie”

Nadrzędnym celem spółki BPI Real Estate jest kreowanie i tworzenie innowacyjnych projektów, które stawiają człowieka w sercu wielokulturowych miast jutra.

Cel  ten chcemy osiągnąć poprzez realizację zrównoważonych inwestycji, które będą spełniały najwyższe wymagania technologiczne i ekologiczne, wspierając przy tym wielopokoleniowość i różnorodność ról społecznych.

Motywacją  do pracy nad tworzeniem wysokiej jakości przestrzeni miejskich jest dla nas pasja.

“Urban Shapers”

Wartości

1. PRACA ZESPOŁOWA

Zespół BPI Real Estate tworzy ponad 65 doświadczonych architektów, projektantów, urbanistów i konsultantów handlowych i finansowych.

Dzięki entuzjazmowi i kreatywności oraz wieloletniemu doświadczeniu są oni w stanie sprostać wszystkim potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Współpraca ze stałą siecią doświadczonych partnerów biznesowych umożliwia zespołowi BPI  Real Estate opracowywać wysokiej jakości projekty już od ponad 30 lat.

“Zebranie się razem to początek, trzymanie się razem to postęp, praca razem to sukces.” (Henry Ford)

2. UKIERUNKOWANIE NA KLIENTA

Oprócz niekwestionowanych kompetencji technicznych, to właśnie ukierunkowanie na klienta i dotrzymywanie wszelkich terminów i zobowiązań oraz nieustanne wsłuchiwanie się w potrzeby przyszłych użytkowników naszych inwestycji są największymi walorami BPI Real Estate.

“Nie chodzi o to, by wiedzieć, czy klienci mają rację, czy nie, ale o to, by zrobić wszystko w swojej mocy, by rozwiązać ich problemy” (Shep Hyken)

3. PROFESJONALIZM I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Realizowane przez nas inwestycje deweloperskie są często wizjonerskie i kreatywne, stawiając komfort i jakość życia zawsze na pierwszym miejscu.

Po pierwsze, znajdujemy właściwą lokalizację – taką, która będzie spełniała określone wymogi jakościowe.

Następnie na podstawie przemyśleń, oczekiwań i wizji estetycznej wypracowujemy  projekt – najpierw wewnątrz naszego zespołu, potem wraz z architektami, projektantami, planistami i specjalistami ds. krajobrazu.

Ten multidyscyplinarny zespół decyduje o ostatecznym kształcie i strukturze projektu,  aranżacji przestrzeni, tak aby całość harmonijnie wpisała się w otoczenie danej lokalizacji.

Na tym etapie dokonujemy również korekt uwzględniających regulacje planistyczne, wymogi samorządowe i opinie prawne.

Następnie rozpoczyna się budowa, która jest ściśle przez nas nadzorowana tak, aby mieć pewność, że wszystkie prace zostaną zakończone w terminie i wykonane zgodnie z wymaganym przez nas standardem jakości.

Zadowolenie klientów i uwzględnianie ich potrzeb to nasz największy atut.

Oprócz własnego doświadczenia i wiedzy eksperckiej w razie potrzeby mamy do dyspozycji specjalistów z innych spółek wchodzących w skład Grupy CFE – największej firmy budowlanej w Belgii.

Nasza nowa oferta developerska uwzględnia projekty o różnym przeznaczeniu, w tym inwestycje mixed-use, łączącej funkcje mieszkalne z biurowymi, handlowymi i usługami.

Bogate doświadczenie we wszystkich obszarach branży deweloperskiej oznacza, że  bez względu na profil i ostateczną funkcję,  zapewniamy rzetelność i najwyższy poziom realizacji  każdej  inwestycji.

“Sztuka osiągania sukcesu polega na najwyższej jakości swojego otoczenia.” (John F. Kennedy)

4. OTWARTOŚĆ I TRANSPARENTNOŚĆ

Za naszą siłą i pasją stoi duch otwartości i gotowości do słuchania innych. W spółce BPI Real Estate stawiamy na dialog zarówno z naszymi klientami jaki i wszystkimi partnerami biznesowymi.  Takie transparentne podejście daje  naszym klientom możliwość dokładnego śledzenia postępu prac na budowie ich mieszkań, których zakup jest  w końcu dla nich niejednokrotnie inwestycją na całe życie.

Z kolei partnerskie podejście do naszych kontrahentów zachęca do zdrowej rywalizacji i jest gwarancją wysokiej jakości usług.

“Miarą inteligencji jest zdolność do zmian” (Albert Einstein)

5. ZAANGAŻOWANIE I PASJA

Do realizacji naszych projektów deweloperskich podchodzimy z zaangażowaniem i pasją. Ich wysoki poziom wykonania  jest punktem odniesienia i źródłem inspiracji.

Jesteśmy zaangażowani w naszą pracę i nastawieni na osiąganie wyników.

Pasja to dla nas siła napędowa sukcesu. Pasja towarzyszy nam na każdym etapie realizacji projektu. Pasję można wyczuć w każdym  w naszym przedsięwzięciu.

Chcemy aby nasza praca była wzorem dla całej branży deweloperskiej.

“Niczego wielkiego nie osiągnie się bez pasji.” (Victor Hugo)