Zespół

Prowadząc działalność w trzech krajach – w Polsce, Luksemburgu i Belgii, gdzie BPI Real Estate ma swoje oddziały, poszczególne zespoły z pasją wcielają w życie misję spółki, która jednocześnie stanowi inspirację dla wszystkich pracowników: tworzenie zrównoważonych projektów, które będą spełniać najwyższe wymagania stawiane inwestycjom deweloperskim nie tylko dziś ale i w przyszłości.

Podstawą każdego projektu deweloperskiego realizowanego przez BPI Real Estate są ludzie, co odzwierciedla się w duchu pracy zespołowej, atmosferze pracy i oferowanych możliwościach rozwoju.

Komitet zarządzający

Opinie pracowników

GRAŻYNA PASZKOWSKA

Główna Księgowa

“Do zespołu BPI Real Estate Poland dołączyłam w 2016 roku. Pracę tu cenię za duże możliwości rozwoju i nowe wyzwania, które pojawiają się wraz z każdą realizowaną inwestycją. Szczególnie doceniam rodzinną atmosferę i ludzi, z którymi mam przyjemność pracować. Myślę, że to właśnie dzięki nim, BPI ma szansę stać się rozpoznawalną firmą na rynku. Wiele wskazuje na to, że tak będzie. Spółka rozrasta się, zdobywając zaufanie klientów w kolejnych miastach Polski. Mam nadzieję, że dzięki temu, będę mogła dalej rozwijać się, poznając nowe obszary księgowości i tak jak do tej pory, będę należeć do grona szczęśliwców, dla których praca nie jest rutyną, a przyjemnością”.

WOJCIECH SMOLAK

Dyrektor Dep. Sprzedaży i Marketingu

“Do tworzenia struktur BPI Real Estate w Polsce zostałem zaproszony w 2013 roku. Jako że wcześniej pracowałem dla polskich deweloperów, była to dla mnie ciekawa okazja do skorzystania z międzynarodowego know-how dużego, belgijskiego gracza. Moja praca na co dzień polega na analizowaniu, prognozowaniu, raportowaniu i rozwiązywaniu problemów. Jednak największym wyzwaniem jest dla mnie zarządzanie rożnymi typami osobowości sprzedawców i budowanie pozytywnej atmosfery w zespole, wewnątrz którego udało nam się wypracować poczucie wzajemnego zaufania popartego znajomością swoich wzajemnych kompetencji. Uważam, że BPI ma wszelkie predyspozycje do tego, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku –  nie poprzez skalę działalności, lecz jakość projektów i ich indywidualny charakter oraz swoje wyjątkowe podejście do klientów”.

DARIA MAŁECKA

Marketing Manager

“W BPI Real Estate Poland pracuję ponad 10 lat. Przez ten czas rynek nieruchomości w Polsce zmienił się nie do poznania, a wraz z nim ewoluowało moje stanowisko pracy.  Nowe technologie i narzędzia marketingowe, coraz to wyższe oczekiwania klientów oraz  wprowadzane innowacje, wymagają stałego poszerzania wiedzy, otwarcia na zmiany oraz indywidualnego podejścia do każdego projektu. Dzięki czemu wraz z każdą inwestycją realizowaną przez BPI, zdobywam nowe doświadczenie, poznaję nowe rynki, a w mojej pracy nie ma miejsca na nudę.  Pracuję w przyjaznym środowisku, gdzie cenię swoją odpowiedzialność, przy jednoczesnym wsparciu zaufanego zespołu ludzi, dla których praca, tak jak w moim przypadku, jest pasją”.

KRYSTIAN URBAN

Specjalista ds. sprzedaży

“Ukończyłem Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i zarządzanie nieruchomościami. Pracę w BPI Real Estate Poland rozpocząłem w 2013 roku, zachęcony spotkaniem z przyszłym przełożonym. Na co dzień zajmuję się obsługą sprzedażową kolejnych inwestycji wprowadzanych na polski rynek. Największym wyzwaniem dla mnie jest umiejętność odnajdywania się w wielorakich sytuacjach sprzedażowych, mając przy tym do czynienia z różnymi wymaganiami osób zainteresowanych zakupem mieszkania. W pracy najbardziej cenię pozytywną atmosferę i współpracę z ludźmi, z którymi tworzymy naprawdę zgrany zespół. Mając na uwadze to, że spędzamy ze sobą  największą część dnia, jest to nie do przecenienia. Myśląc o przyszłości naszej firmy, mam nadzieję na jej dynamiczny rozwój, bo w Polsce BPI ma już wszystko, czego potrzebuje aby zwiększyć ekspansję i osiągnąć jeszcze bardziej zdecydowany sukces”.

MARTA GŁĄBOWSKA

Junior Development Manager

“Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku inwestycje i nieruchomości. Moja praca w BPI Real Estate, gdzie pracuję od 2017 roku,  polega na ocenie potencjału inwestycyjnego nieruchomości oraz wyszukiwaniu nowych projektów w największych miastach w Polsce. Jest to nieszablonowa i bardzo ciekawa praca pełna wyzwań, która daje mi możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku. W BPI doceniam szczególnie ludzi, którzy tworzą przyjazną atmosferę oraz partnerstwo, co mocno motywuje do działania”.