BPI Real Estate Poland 100% inwestorem inwestycji wolaRE

BPI Real Estate Poland zostało wyłącznym inwestorem inwestycji wolaRE, powstającej na warszawskiej Woli. Mieszkania w ramach projektu, który realizowany jest zaledwie 10 minut od centrum stolicy, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Już ponad 80% lokali zostało sprzedanych. Zakończenie realizacji osiedla planowane jest na IV kwartał br. BPI Real Estate Poland od marca br. jest […]

BPI Real Estate Poland zostało wyłącznym inwestorem inwestycji wolaRE, powstającej na warszawskiej Woli. Mieszkania w ramach projektu, który realizowany jest zaledwie 10 minut od centrum stolicy, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Już ponad 80% lokali zostało sprzedanych. Zakończenie realizacji osiedla planowane jest na IV kwartał br.

BPI Real Estate Poland od marca br. jest 100% inwestorem inwestycji wolaRE. Zaawansowane prace nad projektem i widoczne postępy budowy sprawiają, że osiedle cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów zdecydowanych na zakup mieszkania. Naszą działalność biznesową opieramy o realizację dobrze zaprojektowanych i świetnie zlokalizowanych projektów mieszkaniowych. wolaRE jest naszą kolejną inwestycją na warszawskiej Woli i wierzę, że podobnie jak poprzednie, w pełni przyczyni się do wykorzystania potencjału miejsca, w którym powstaje. – powiedział Béranger Dumonte, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

       

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek realizowany przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie. Powstanie w nim 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon lub loggia. Projekt osiedla dopasowany jest do zabudowy dzielnicy. Jednocześnie jest to trzecia inwestycja BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli – wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre.

Wola liczy ponad 140 tysięcy mieszkańców* i prężnie się rozwija przeżywając architektoniczny renesans. Liczba wieżowców w dzielnicy rośnie, zmieniając jej mapę w warszawski Manhattan. Projekt wolaRE to idealne miejsce dla ludzi lubiących miejski styl życia. A jego lokalizacja zaledwie 4 km od centrum gwarantuje bliskość miasta oraz doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiające dotarcie do centrum w niecałe 10 minut. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalnej dzielnicy i stolicy oraz duży potencjał do rozwoju usług.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i przebiega zgodnie z planem. Obecnie realizowane są prace wykończeniowe i instalacyjne, a zakończenie budowy projektu przewidziano na koniec 2020 r. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska.

Więcej informacji na http://wolare.pl/

Deweloper poza wolaRE realizuje również drugą inwestycję w Warszawie  – Rezydencja Barska, która powstaje na Ochocie przy ulicy Białobrzeskiej. BPI Real Estate Poland w swoim portfolio posiada także inne ciekawe projekty w największych miastach w Polsce. W Poznaniu zakończył właśnie budowę osiedla Vilda Park przy ul. Droga Dębińska, natomiast we Wrocławiu realizowany jest kompleks typu mixed-use, Bulwary Książęce.